Bēru pakalpojumi

Tie, kuri saskārušies ar tuvinieka vai sev ļoti mīļa cilvēka aiziešanu aizsaulē, noteikti piekritīs tam, ka laiks līdz bērēm un izvadīšanai ir ļoti emocionāls un jautājumu pilns. Ir jānokārto gana daudz formalitāšu, kas saistītas gan ar aizgājēju, gan kapavietu, dažādiem dokumentiem, izvadīšanu un daudz ko citu. Lai neapjuktu un visas formalitātes tiktu nokārtotas korekti un laicīgi, mūsu uzņēmuma darbinieki palīdzēs to izdarīt, lai uz tuvinieku pleciem gultos mazāk pienākumu šai grūtajā momentā.

Daudzo gadu pieredze apbedīšanas pakalpojumu sniegšanas sfērā ir ļāvusi mums nodibināt kontaktus un atvērusi sadarbības iespējas, lai saviem klientiem piedāvātu izdevīgākās cenas un pakalpojumus. Grūtā mirklī vienmēr būsim ar Jums!

Bēru pakalpojumi.

Pakalpojumu klāstā ietilpst viss, sākot ar dažādu izvadīšanas aksesuāru sagādi, kapavietas iegādi kapsētā, bedres rakšanu, līdz pat bēru mielasta organizēšanai. Kā redzams, formalitāšu un darbu, kas jānokārto, lai mirušo pienācīgi guldītu zemes klēpī, ir ļoti daudz un tie ir jānokārto maksimāli ātrā laika posmā, kas emocionālas spriedzes reizēs ir ne tikai grūti aptverams, bet arī realizējams. Tieši tādēļ mūsu uzņēmuma atsaucīgie darbinieki palīdzēs itin visā:

  • Bēru pabalsta kārtošanā VSAA nodaļā;

  • Formalitāšu kārtošanā ar kapsētu, bedres rakšana, arī kapa vietas apkope (pēc vajadzības);

  • Bēru aksesuāri – zārks, līķauts, tautiskās segas, dvieļi, ziedi, skujas, lentas automašīnām un vainagiem;

  • Aizgājēja sagatavošana izvadīšanai, transportēšana uz kapsētu vai krematoriju, zārka nesēju nodrošināšana;

  • Visu konfesiju mācītāji vai laicīgais izvadītājs pavadīšanai pēdējā gaitā, bēru dzejoļi, muzikāais pavadījums, ceremonijas iemūžināšana foto un/vai video (pēc izvēles);

  • Bēru mielasta organizēšana.

Bēru ceremonija.

Bēres var būt ļoti dažādas. Ir gadījumi, kad aizgājējs ir vēlējies ko ļoti konkrētu un ir izvirzījis nosacījumus savai atvadu ceremonijai. Tuvinieku un mūsu, kā apbedītāju pienākums, ir šo pēdējo gribu cienīt un censties padarīt šo dienu tieši tādu, kā aizgājējs vēlas. Dažkārt radiniekiem ir kādas īpašas vēlmes saistībā ar bēru ceremoniju un arī tās ir mūsu pienākums izpildīt maksimāli tuvu iespējām. Mūsu uzņēmums ir atvērts sadarbībai un idejām, ja standarta piedāvājumu paketi saistībā ar bēru ceremonijas norisi ir vēlme individualizēt.

Bēru izmaksas.

Ņemot vērā to, ka bēru izmaksas ir ļoti individuālas, jo nepieciešamie pakalpojumi, kas sastāda galējās izmaksas katram klientam ir atšķirīgi, par precīzām izmaksām lūdzam interesēties personīgi mūsu birojā.

Atgādināsim, ka VSAA mirušā tuviniekiem izmaksā vienreizēju pabalstu. Atkarībā no izmantotajiem apbedīšanas biroja pakalpojumiem, ir iespējams, ka šī pabalsta apmērs sedz, vismaz daļēji, lielāko daļu izdevumu, kas var būt liels atspaids.

Finansiālā puse vienmēr ir vissāpīgākais temats, taču vienmēr var rast risinājumu, lai  šis slogs būtu mazāks.