Par mums

Mūsu uzņēmuma misija ir ar godu un cieņu palīdzēt tuviniekiem izvadīt pēdējā gaitā aizgājēju un delikāti ar pietāti atbalstīt radiniekus šai grūtajā mirklī.

Uzņēmuma mērķis ir sniegt kvalitatīvus apbedīšanas biroja pakalpojumus Rīgā un visā Latvijā, kā arī pēc nepieciešamības ārzemēs.

Mūsu uzņēmums var lepoties ar vairāk kā desmit gadu lielu pieredzi apbedīšanas pakalpojumu sniegšanā gan Latvijā, gan arī ārzemēs. Pie mums atradīsiet atbalstu šai grūtajā brīdī un uzņēmuma darbinieki palīdzēs atrast risinājumu jebkāda rakstura izvadīšanas rituālu organizēšanai, kā arī palīdzēs nokārtot visas nepieciešamās formalitātes.

Piedāvājums

Ņemot vērā katras personas vai ģimenes reliģiskos uzskatus un pārliecību, ir skaidrs, ka atvadu ceremonijas organizēšana nav viennozīmīgs notikums un teju katra klienta, tostarp arī aizgājēja,  vēlmes un vajadzības var atšķirties, mēģinot akcentēt svarīgāko aizgājējā.

Esam atvērti sadarbībai ar ikvienu interesentu un noteikti centīsimies realizēt jebkuru vēlmi – gan ģimenes un tuvinieku, gan aizgājēja, ja tāda ir iepriekš izskanējusi.

Ja ceremonijas plānošanas procesā Jums rodas kādas neskaidrības un jautājumi, vai varbūt vēlaties ko mainīt, mūsu pieredzes bagātie darbinieki noteikti spēs palīdzēt.

Mēs būsim ar Jums grūtā mirklī!

Tuvinieka aiziešana viņsaulē ir ne tikai emocionāli un psiholoģiski grūts moments dzīvē, bet tas nozīmē arī jaunus pienākumus un darbus, kas jāizdara maksimāli īsā laika posmā.  Apbedīšanas biroja darbinieku pienākums ir šo pēkšņi radušos slogu uz radinieku pleciem mazināt un palīdzēt atrisināt negaidītās problēmas. Ar mūsu darbiniekiem ir iespējams tikties ne tikai biroja telpās, bet arī jebkurā citā Jums ērtā vietā Rīgā vai jebkur citur Latvijā.

Tiekoties ar mūsu darbinieku pirmo reizi, iepazīstināsim Jūs ar mūsu uzņēmuma darbu un piedāvājumu. Tā pat iepazīstināsim ar mūsu preču katalogiem un precēm uz vietas birojā, lai bēru ceremonija būtu tieši tāda, kādu to vēlaties Jūs,

Cenas

Finansiālā puse vienmēr ir bijis ļoti delikāts un grūts aspekts brīžos, kad rodas nepieciešamība pēc apbedīšanas biroja pakalpojumiem. Atgādināsim, ka neesat pamesti vieni ar šo problēmu. VSAA mirušā piederīgajiem izmaksā apbedīšanas pabalstu, kas bieži vien palīdz segt lielāko daļu izdevumu, turklāt, atkarībā no situācijas, ir iespējams vienoties par dažādiem izdevumu segšanas veidiem. Ņemot vērā to, ka pakalpojumi, ko ģimene izmanto bēru ceremonijas organizēšanai ir atšķirīgi, par konkrētām cenām lūdzām konsultēties ar mūsu darbiniekiem.